Kurzy

První lekce zdarma!

 • Přirozený pohyb

  V dnešní sedavé době je pohyb ve volném čase velmi důležitý. WCS nabízí velmi přirozenou formu pohybu – chůzi – která je navíc obohacena o zábavnou, společenskou část.

 • To zvládnete!

  Ptáte-li se, zda to zvládnete, vězte, že kurzy jsou koncipovány od úplných začátků a neočekávají žádné předchozí taneční znalosti. Pokud dokážete chodit, držet někoho za ruku a občas se usmát, je vysoká míra pravděpodobnosti, že se s námi zvládnete naučit i tančit.

 • První lekce zdarma

  První lekci nabízíme zdarma, aby i váhavější zájemci měli šanci se s WCS seznámit, než se rozhodnou zda pravidelný kurz navštěvovat.

 • I pro jednotlivce

  Pokud nevíte s kým se přihlásit, nezoufejte. Není třeba se hlásit v páru, přijďte klidně jako jednotlivec.

Kurzy west coast swingu pro začátečníky

Kdy 26. března – 11. června 2019, úterý 20:30 – 21:30 (10 lekcí)
Kde Taneční studio Tribellis (Kde tančíme)
Cena 1600 Kč za osobu, 3000 Kč za pár
Cena pro studenty 1500 Kč za osobu, 2800 Kč za pár
Sleva za přihlášení do 15. 3. 100 Kč

Pod vedením Martiny a Radka se za dobu trvání kurzu naučíte základní pravidla vedení a následování v tomto krásném, hravém tanci. Na kurzu postupně projdeme čtyři základní figury, na kterých si vysvětlíme principy i techniku, a přidáme několik nejčastěji používaných figur. První, volně přístupná hodina zahrnuje krátkou taneční sestavu, kterou po dokončení kurzu budete umět tančit. Přijďte se podívat.

Kurzy west coast swingu pro mírně pokročilé 2

Kdy 26. března – 11. června 2019, úterý 19:30 – 20:30 (10 lekcí)
Kde Taneční studio Tribellis (Kde tančíme)
Cena 1600 Kč za osobu, 3000 Kč za pár
Cena pro studenty 1500 Kč za osobu, 2800 Kč za pár
Sleva za přihlášení do 15. 3. 100 Kč na osobu

Kurz pro ty, kteří již alespoň jednou navštěvovali kurz pro začátečníky a nedělá jim problém 6 základních figur a whip. Martina a Radek vám v průběhu trvání tohoto kurzu pomůžou vylepšit jejich techniku, naučí vás prohazovat si ruce, další nové figury a nové možnosti navazování či jak lze zkrátit a prodloužit klasický 6 count. Neváhejte a vyplňte přihlášku na kurzy ještě dnes.

Vedené tréninky s lektory

Kdy 15. ledna – 19. března 2019, každé úterý 19:30 – 20:30 (10 tréninků)
Kde Taneční studio Tribellis (Kde tančíme)
Cena 50 Kč za jeden trénink
Speciální lekce 150 Kč za jeden trénink
Sleva žádná

Stává se vám, že na párty vedete figuru a followerky ji nechápou? Leader vás vede do něčeho a vy prostě nevíte co s tím? Chtěli byste se o tom pobavit mezi sebou, natrénovat a třeba se zeptat někoho jak na to? Tak vám dáme prostor! Na lekci budou přítomna Martina s Radkem, budou vám hrát, dávat vám individuální zpětnou vazbu a můžete se jich na cokoliv ptát. Připraveny budou i speciální vedené lekce zaměřené na techniku, ať už s Martinou a Radkem, či s brněnskými lektory (přesná data budou sdělena).